Domov na slunečné
straně města

Domov na slunečné
straně města

Domov na slunečné
straně města

Domov na slunečné
straně města

Domov na slunečné
straně města

Vaše město, váš příběh

Paprsek je nový rezidenční projekt, který má město v srdci a slunce v duši. Nový polyfunkční areál v lokalitě pražských Stodůlek vzdává hold městské atmosféře a celým svým konceptem, polohou i dynamikou architektury přináší náladu newyorského Manhattanu do pražských Stodůlek.

Rezidenční projekt Paprsek kombinuje koncept obytného domu s cca 270 byty a více než 300 parkovacími místy a komerčního parteru s podloubím, ve kterém se nachází obchody, autentické kavárny, bistra, restaurace a služby. Mezi jeho hlavní atributy patří vzdušnost, lehkost a všudypřítomné paprsky slunce prostupující jednotlivé domy a jejich byty.

Dispozice bytů v Paprsku se pohybují od 1+kk až po velkorysé 4+kk s terasami a balkony orientovanými jižním směrem. Mezi samotnými bytovými domy se nacházejí útulné relaxační veřejné zelené zóny, které doplňují zeleň na střechách a terasách. Součástí bytů v projektu Paprsek je inteligentní ovládání domácností, samozřejmostí jsou sklepy a garážová parkování.

šipka - přejít na mám zájem

Spojte se
s prodejcem

Máte pocit, že chcete znát ještě více detailů o nabízených bytech? Dál už neváhejte!

Níže nám napište zprávu nebo pošlete email na prodej@trigema.cz. Na telefonu +420 227 025 328 je vám kdykoliv k dispozici prodejce Petr.

*Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

Praha 13,
Stodůlky

Nový polyfunkční areál Paprsek jsme umístili do pražské čtvrti Stodůlky, která je charakteristická vynikající občanskou vybaveností, bezprostřední blízkostí ikonického Centrálního parku s velkorysými vodními plochami a dvou nejkrásnějších pražských přírodních lokalit – Prokopského a Dalejského údolí. Stodůlky jsou čtvrtí, která patří k nejlépe občansky vybaveným částem Prahy.

V dochozí vzdálenosti od projektu Paprsek se nachází nejen množství škol, školek či moderních a upravených dětských hřišť, ale i velké množství míst pro aktivní trávení volného času, pro sportování či odpočinek. Stodůlky jsou navíc lokalitou, která je metru perfektně dopravně dostupná. Doslova za pár minut je možné dojet na Anděl, do centra i k obchodně-zábavní zóně na Zličíně. Pro cesty autem je výhodou snadný nájezd na Pražský okruh.

Ikonický
Central park

Polyfunkční dům Parsek přináší koncept sounáležitosti bydlení a místa, navazuje na typickou městskou atmosféru a rozvíjí její příběh směrem k modernímu a pospolitému životu, ve kterém mají lidé ve své bezprostřední blízkosti k dispozici všechno, co potřebují.

Obchody, kavárny, restaurace a kompletní služby dotváří společně s vynikající občanskou vybaveností pohodlí, díky kterému nemusí místní obyvatelé kamkoliv cestovat. Svébytnou intimitu moderní urbanistické nálady podtrhuje i ikonický 40hektarový Centrální park, který se nachází v bezprostřední blízkosti projektu Paprsek a je jako zrozený k uklidňujícím procházkám, které dají mysli odpočinout od městského ruchu, stejně jako k aktivnímu sportování, běhání, jízdě na kole či na bruslích nebo trávení společného času s rodinou a dětmi.