Za nový byt zaplaťte až po jeho dokončení. Díky kalendáři 20/80 totiž postačí pouze 20 % z ceny bytu.

Jitka Špinlerová - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

PAPRSEK Stodůlky

vybrat byt

PAPRSEK Stodůlky

vybrat byt

PAPRSEK Stodůlky

vybrat byt

PAPRSEK Stodůlky

vybrat byt

PAPRSEK Stodůlky

vybrat byt

Aktuality

Při financování nového bydlení se vám snažíme vyjít maximálně vstříc. I proto pro vás připravujeme stále nové varianty splácení.

Nově můžete využít kalendář 20/80, kdy většinu ceny bytu zaplatíte ve chvíli, kdy je vaše nové bydlení dokončeno. K dispozici dále zůstávají kalendáře 90/10 nebo PROFIT, které nabízí nejvyšší zhodnocení a zvýhodnění.

Pro více informací nám neváhejte zavolat a nechte si spočítat vlastní nejvýhodnější financování vybraného bytu. Zaplaťte za byt až po jeho dokončení

Aktuality

Retailové plochy k pronájmu

Kromě bydlení bude po dokončení projektu na Stodůlkách k dispozici 12 zbrusu nových retailových jednotek v celkové ploše dosahující 2 400 m2. Celý komerční parter se ponese v lehké urbanistické atmosféře, pro kterou je ale typická čistota a kvalita i jednoduchost a funkčnost celého okolního prostoru, tak aby místní provozovatelé měli k dispozici důstojné místo pro služby 21. století.

Více informací naleznete na stránce retail.

Aktuality

Předprodej
bytů zahájen

Po úspěšném představení projektu jeho zájemcům se předprodej nových bytů přesouvá do své druhé fáze. Aktuálně je dostupná základní nabídka dispozic z objektu E (2. – 6.NP). Ceny bytů pro tuto fázi začínají na 6,3 mil. Kč s DPH. Více informací naleznete v ceníku, nebo na telefonním čísle 800 340 350 nebo v našem prodejním centru na Nových Butovicích.

Aktuality

Prodejní proces zvládnete na dálku
v klidu vašeho domova nebo pracoviště!

Poslední měsíce a roky nás v nesnadné době přiměly uvažovat o některých prvcích prodeje z trochu jiného úhlu pohledu. Díky tomu je možné celý prodejní proces výrazně zjednodušit, a proto je náš prodejce připraven veškerou komunikaci obstarat online nebo telefonicky a všechny důležité doklady a materiály dodá prostřednictvím telefonu a emailu.

P

PAPRSEK Stodůlky

Nový rezidenční projekt v lokalitě pražských Stodůlek vzdává hold městské atmosféře a celým svým konceptem, polohou i dynamikou architektury přináší náladu newyorského Manhattanu do pražských Stodůlek. Rezidenční projekt Paprsek kombinuje koncept obytného domu s 271 byty a 300 parkovacími místy a komerčního parteru s podloubím, ve kterém se nachází obchody, autentické kavárny, bistra, restaurace a služby. Mezi jeho hlavní atributy patří vzdušnost, lehkost a všudypřítomné paprsky slunce prostupující jednotlivé domy a jejich byty.

PRAHA 13, STODŮLKY
Paprsek je nový
rezidenční projekt,
který má město v srdci
a slunce v duši.
„Vytváříme prostor,
kde můžete vy růst.“
D

Domov pro vše,
kým jsme

Běžec, sběratel, jogínka, fotograf, výtvarnice, rybář, milovník letadel, technař, cyklista, čtenářka. Ať jste zrovna kýmkoliv, máme pro vás místo, kde můžete růst. Naše značka je známkou kvality. Stejnou kvalitu chceme poskytnout každému klientovi bez ohledu na typ nebo lokalitu projektu. Klademe důraz na technickou stránku rezidenčních projektů v těchto hlavních atributech: Prostor, design a technologie.

Více
TRIGEMA REAL ESTATE
T

Trigema

Od roku 1994 jsme se z malé lokální firmy stali respektovaným hráčem na pražském developerském trhu. Od stavby prvního plotu jsme se posunuli k chytrým bytovým projektům, vědeckotechnickým parkům i sportovním areálům. Je z nás investiční společnost se základy v real estate developmentu
s přesahem do dalších aktivit. Dodnes působíme také jako stavební firma, budujeme nemovitostní fond, věnujeme se aktivitám v oblasti trávení volného času a vyhledáváme další příležitosti k investování.

DEVELOPING INDEPENDENCE
„Rozvíjíme nezávislost!
Soustředíme se na to,
co je skutečně důležité
a máme odvahu měnit status-quo.“