Snížená sazba DPH 12 % už dnes. Neotálejte, sníženou sazbu jsme již zohlednili v cenách bytů.

Ivana Martíncová - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

STODŮLKY

S

Stodůlky

Když se řekne Stodůlky… mnohým Pražanům vyvstane před očima představa nejrozsáhlejšího pražského sídliště – Jihozápadního města. Stodůlky jsou však místem, které se běžným sídlištím do značné míry vymyká. Díky bezprostřední přítomnosti ikonického Centrálního parku, který zabírá neuvěřitelných 39 hektarů, patří totiž ke Stodůlkám nepřehlédnutelná snová atmosféra newyorského Manhattanu, jakou jinde v Česku nenajdete.

Je pravdou, že sídliště zabírá většinu katastru Stodůlek. Od Jižního města ale tuto čtvrť odlišuje i fakt, že Stodůlky si zachovaly své historické jádro původní vesnice. Ryze městskou atmosféru tak neobvykle okouzlujícím způsobem doplňují staré domky, půvabná náves nebo artefakty minulosti v podobě krásných soukromých zahrad, ve kterých se místní na chvíli ukrýt před světem. Ne náhodou se Stodůlky ještě v 50. letech řadily k památkově nejcennějším přípražským vesnicím a Staré Stodůlky v roce 1995 staly jednou ze dvou vesnických památkových rezervací v celé Praze.

Atmosféra newyorského
Manhattanu, jakou jinde
v Česku nenajdete.
20+
20+
Zajímavá místa ve Stodůlkách a blízkém okolí
V dostupnosti 20 minut pěší chůze je ve Stodůlkách více než 20 míst aktivního odpočinku. Na kole se čas ještě výrazně zkrátí. Stodůlky navíc leží přímo na metru, kterým lze do centra přijet takřka za pár minut.

Číst více
20
20 minut
Základní potřeby občanské vybavenosti
Školky, školy, obchody i supermarkety, pošta, restaurace, zdravotnická zařízení, autobusové i tramvajové zastávky MHD, metro ale také zeleň, parky a dětská hřiště jsou od nového projektu vzdáleny pár desítek, či stovek metrů. Chůzí je každý z nás schopen takovou vzádlenost absolvovat do 20 minut!

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

MHD nebo cyklistika

V přímém sousedství od budoucího projektu (150 m) je situováno metro Stodůlky. V ranních hodinách jsou odjezdy odtud naplánovány v intervalech 1 – 2 minuty. Metrem se na jedenáctou zastávku linky - Národní třída dostanete za 19 minut a na Náměstí Republiky za 21 minut.

Cyklostezek poblíž Stodůlek je hned několik. Nedaleko odtud je možné se připojit na trasu A123 která vede z Řeporyjí přes Smíchovskou ulici až ke stanici Metra Luka, nebo na cyklotrasu ŘE-HL která vede na Jihozápadní město.

Vlaky

Dáváte-li přednost vlakové dopravě, doporučujeme využít Smíchovské nádraží, na které se metrem ze stanice Stodůlky dostanete za 13 minut.

Automobil

Pokud volíte automobil, lokalita má perfektní dopravní napojení do všech destinací. Do centra města se autem dostanete zhruba za 10 - 15 minut dle hustoty dopravy. V tomto případě doporučujeme spíše využití MHD. Velmi kvalitní je i napojení ven z města. Na Rozvadovské spojce jste prakticky okamžitě na Pražském okruhu autem za 10 - 15 minut.

Vzdělání, obchody, služby, sport a odpočinek

Stodůlky díky svému charakteru ukrývají široké spektrum občanské obslužnosti. Není nutné vynakládat množství času cestováním za vzděláním, nákupy či odpočinkem. Všechny produkty a služby denní spotřeby uspokojí provozovny situované přímo v sídlišti. Zejména síť vzdělávacích institucí je zde velmi hustá. V případě potřeby nákupů většího rozsahu je skvěle dostupná jak automobilem tak MHD například Galerie Butovice nebo Metropole Zličín.

Volnočasové aktivity spojené s aktivním pohybem nebo klasický způsob zábavy nabízí pestrou paletu možností: sportoviště, přírodu, cyklostezky, vše v okruhu do 15 minut.

Lokalita