Za nový byt zaplaťte až po jeho dokončení. Díky kalendáři 10/90 totiž postačí pouze 10 % z ceny bytu.

Ivana Martíncová - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.
 
 
 

AKTIVNÍ
STODŮLKY

Aktivní odpočinek a gastro ve StodůlkáchCentrální park

Ikonický Centrální park Prahy 13 se svými 39 hektary tvoří velkolepý zelený přírodní pás v městské zástavbě, a nejen svým jménem, ale i svou atmosférou, na první pohled připomíná nejslavnější stejnojmenný newyorský Central park.
Jeho středem protéká Prokopský potok, který spojuje Stodůlecký a Nepomucký rybník. Centrální park je svou velkorysou velikostí jako zrozený k uklidňujícím procházkám, které dají mysli odpočinout od městského ruchu, stejně jako k aktivnímu sportování, běhání, jízdě na kole či na bruslích. Rozlehlý park je ideálním místem pro rodiny s dětmi, které tu najdou několik dětských hřišť, minigolf, pétanque, venkovní posilovny, kuželkárny, dráhy na inline brusle nebo piknikové loučky s lehátky od výtvarníka Jiřího Kašťáka. Pravidelně se zde navíc konají cvičení či lekce jógy pro maminky, spojené s hlídáním dětí. Příjemnou samozřejmostí je také občerstvení či grily pro veřejné použití. www.kudyznudy.cz

Prokopské údolí

Prokopskému údolí se říká přírodní klenot Prahy a patří k nejkrásnějším místům na území metropole. Místo, jehož hloubka dosahuje místy až 70ti metrů a které je tvořeno strmými skálami, opuštěnými lomy a tajemnými jeskyněmi, protíná naučná stezka plná přírodních úkazů, nádherné přírody, jezírek, lomů, skalních výběžků i bezpočtu dětských přírodních hřišť. Kromě odpočinku a romantických procházek v každém ročním období nabízí údolí i útočiště k odpočinku a relaxaci, k piknikům a k poznávání přírody. Na Propokopské údolí navazuje přírodně divočejší Dalejské údolí. Turistickým lákadlem obou míst je pak i vyhlídková jízda motorovým vláčkem po směle projektované železniční trati, která je nad údolím vedena přes impozantní 20 metrů vysoké viadukty, které jsou chráněny jako technická památka. Této trase se přezdívá „Pražský Semmering“ podle známé alpské trati v Rakousku. Historický motoráček na ni vyjíždí z hlavního nádraží každou sobotu, neděli a o svátcích a končí ve stanici Zličín.
www.kudyznudy.cz

Panská zahrada

Uprostřed ryzího urbanismu najdeme jeden malý schovaný klenot. Je jím útulný komorní park Panská zahrada. Malá přírodní oáza uprostřed městské zástavby nabízí upravenou a čistou přírodu, klid, místo pro pikniky, vodní prvky, jako jsou bazénky, fontánky či vodotrysky, které v létě slouží k příjemnému osvěžení či o kousek dál různorodá hřiště pro děti.
www.mapy.cz

Jeremi sport

Moderní velkokapacitní kryté sportovní centrum se širokou nabídkou nejrůznějších sportů. Milovníci pohybu si v Jeremi sportu mohou užít street workoutovou prolézačku, která je umístěna na střeše komplexu, bezpočet posilovacích strojů, sportovních her, fitness, aerobic, box, ping-pong, a mnoho další sportů, včetně velkorysé horolezecké stěny. Samozřejmostí jsou dětské školy a kroužky pro děti.
www.jeremi.cz

Czech Photo Centre

Unikátní galerie české fotografie, kterou provozuje organizátor soutěže Czech Press Photo, společnost Czech Photo. Galerie pořádá vernisáže, výstavy, fotografické workshopy a zároveň funguje jako komunitní místo. Vnitřní prostory galerie s rozlohou téměř 200 m2 tvoří dvě místnosti. Velká výstavní síň je primárně určena pro výstavní činnost. Druhý multifunkční sál je určen jak pro výstavy, tak i pro workshopy a doprovodné aktivity. Multifunkční sál slouží zároveň jako ateliér – je vybaven špičkovým zařízením od firmy FOMEI. Prostory lze ale podle potřeb přizpůsobovat – dělit, spojovat nebo zmenšovat. Galerie je vybavena velkoformátovou obrazovkou pro multimediální instalace.
www.czechphoto.org

KD Mlejn

Kulturní a vzdělávací centrum Prahy 13, zaměřené na pohybové divadlo, současný cirkus, aktuální hudební trendy a neotřelé programy pro děti, ale nevyhýbá se ani společenským akcím a komunitním aktivitám. Protipólem k divadelní a koncertní nabídce je pořádání vzdělávacích programů a kurzů. Dětem i dospělým nabízím pohybové, hudební, výtvarné i dramatické lekce. Již od založení v roce 1988 našli ve Mlejně domov přední divadelní soubory a umělci jako Ctibor Turba, Petr a Matěj Formanovi nebo Buchty a loutky. Dnes je KD Mlejn domovskou scénou souboru Cirkus Mlejn, Folklórního souboru Lučinka a amatérského divadla D13.
www.mlejn.cz

Baluka restaurace & kavárna

Koncept BALUKA není pouze restaurací, ale i prodejnou lahůdek, pekařstvím a kavárnou. Celý komplex je otevřen od brzkých ranních hodin do pozdního večera. Restaurace staví na „kuchyni našich babiček“, kdy se vařilo z domácích kvalitních surovin. Kvalitní maso pochází z místních chovů, ovoce a zelenina ze zahrádek a celý zážitek umocňuje i osobitý interiér, který, stejně jako celý koncept, připomíná útulný domov našich babiček. www.baluka.cz

Šťastná kráva

Dřív se tato restaurace jmenovala příznačně – Manhattan. Možná proto, že majitelé cítili ve svém okolí městskou poetiku newyorské čtvrti, vsadili na americkou klasiku – steaky a hranolky. Šťastná kráva sází na kvalitu a prvotřídní USDA Prime hovězí maso, stejně jako na kvalitní obsluhu.
www.stastbakrava.cz

La Zmrzka

Na své si ve Stodůlkách přijdou i milovníci sladkého a zmrzliny. Za návštěvu zcela jistě stojí rodinný podnik, který pro své zákazníky každý den vyrábí nejrůznější druhy zmrzliny z těch nejlepších ingrediencí. Zmrzliny se každý den obměňují a v nabídce lze najít jak sorbety, které jsou bez alergenů, tak úžasné smetanové zmrzliny připravované z přírodního mléka a smetany z Mlékarny Ohaře. Mezi zmrzlinové pochoutky, které na mnoha místech nenajdete, patří například maková zmrzlina se švestkami, oreo zmrzlina, kinder-čokoláda zmrzlina nebo zmrzka z dračího ovoce. Kromě zmrzliny umí v La Zmrzka i zákusky, dezerty, nanuky a zmrzlinové dorty.
www.lazmrzka.cz

Rukodělný pivovárek Třebonice

Podle recenzí a hodnocení místních je malý pivovar, za kterým stojí majitel a sládek David Staněk místem se skvělým pivem, pohodovou atmosférou a překrásnou zahradou. Vybrat si můžete z množství piv s originálními názvy, jako je třeba „Ludmila“, "Starej Procházka", kdy název pivního speciálu odkazuje na Františka Josefa, nebo "Plnící pero", které bylo věnovánu Ladislavu Jaklovi, bývalému poradci prezidenta Václava Klause, a to jako připomínka dní, kdy si prezident jedno plnící pero přivlastnil.
www.kudyznudy.cz

Aktivní Stodůlky