Ivana Martíncová - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

O PROJEKTU
PAPRSEK STODŮLKY

O PROJEKTU
PAPRSEK STODŮLKY

O PROJEKTU
PAPRSEK STODŮLKY

O PROJEKTU
PAPRSEK STODŮLKY

V

Vaše město, váš příběh

Paprsek je nový rezidenční projekt, který má město v srdci a slunce v duši. Nový polyfunkční areál v lokalitě pražských Stodůlek vzdává hold městské atmosféře a celým svým konceptem, polohou i dynamikou architektury přináší náladu newyorského Manhattanu do pražských Stodůlek.

Rezidenční projekt Paprsek kombinuje koncept obytného domu s více než 290 byty a 300 parkovacími místy a komerčního parteru s podloubím, ve kterém se nachází obchody, autentické kavárny, bistra, restaurace a služby. Mezi hlavní atributy Paprsku patří vzdušnost, lehkost a všudypřítomné paprsky slunce prostupující jednotlivé domy a jejich byty.

Dispozice bytů v Paprsku se pohybují od 1+kk až po velkorysé 4+kk s terasami a balkony orientovanými jižním směrem. Mezi samotnými bytovými domy pak vzniknou rovněž relaxační zelené zóny. Celkovou svěžest areálu pak doplňuje ikonický Centrální park, který se nachází v bezprostřední blízkosti nového areálu. Součástí bytů v projektu Paprsek je inteligentní ovládání domácností, samozřejmostí jsou sklepy a garážová parkování.

Dispozice bytů jsou navrženy
maximálně variabilně.
Jistotou zůstává vybavení
balkónem, lodžií nebo terasou.

291
291 bytů
1+kk - 4+kk

Vybírejte ze široké škály dispozičních řešení vhodných pro všechny typy zákazníků.

Bydlení a retail

Polyfunkční dům Parsek přináší ojedinělý městský koncept sounáležitosti bydlení a místa, vzdává hold typické urbanistické atmosféře a rozvíjí její příběh směrem k modernímu a pospolitému životu, ve kterém mají lidé ve své bezprostřední blízkosti k dispozici všechno, co potřebují.

Poloha bytových jednotek v Paprsku je řešena s ohledem na světové strany tak, aby bylo zajištěno co nejbohatší proslunění všech obytných místností jednotlivých bytů slunečním světlem. Téměř všechny byty jsou vybaveny příslušenstvím - balkónem, terasou nebo lodžií.

Srdcem nového areálu je moderní přízemní parter, kde najdeme supermarket i prostor pro menší jednotky, které budou sloužit pro malé obchody a služby (např. kadeřník, restaurace, ordinace, lékárna a podobně) i místní lokální kavárny a bistra. Celý komerční parter se ponese v lehké urbanistické atmosféře, pro kterou je ale typická čistota a kvalita, stejně jako jednoduchost a upravenost kombinovaná s funkčností celého okolního prostoru, tak aby místní provozovatelé měli k dispozici důstojné místo pro služby 21. století.

Dispozice bytů nabízejí rozličnou škálu velikostních kategorií s větším podílem dvoupokojových bytů v typických podlaží. Velké byty jsou situovány zejména ve vyšších podlažích a z těchto jednotek se pak naskýtá panoramatický výhled na všechny světové strany.

Vyhledat byt

Architektonický koncept respektuje okolní městskou zástavbu a vnáší do ní vzdušnost a svěžest. Reaguje tak na původní záměr slavného architekta Ivo Obersteina.

“Šestice bytových domů, které jsou tvořeny čistou linií pravoúhlých tvarů, navíc potřebným způsobem vymezuje prostor přirozeného pěšího bulváru, který do charakteru Stodůlek přinese hravou a živou náladu moderních newyorských ulic. Mezi jednotlivými domy pak vzniká klidný prostor s bohatou zelení pro odpočinek, setkávání či relaxaci."


KAREL WAWRECZKA, PROJEKTOVÝ MANAŽER

Exteriérové vizualizace

Lokalita

Nový polyfunkční areál Paprsek jsme umístili do pražské čtvrti Stodůlky, která je typická svou vynikající občanskou vybaveností, bezprostřední blízkostí ikonického Centrálního parku s velkorysými vodními plochami i dvou z nejkrásnějších pražských přírodních lokalit – Prokopského a Dalejského údolí. Stodůlky jsou čtvrtí, která patří k nejlépe občansky vybaveným částem Prahy. V dochozí vzdálenosti od projektu Paprsek se nachází nejen množství škol, školek či moderních a upravených dětských hřišť, ale i velké množství obchodů, kaváren a restaurací, dvě polikliniky či bezpočet míst pro aktivní trávení volného času, pro sportování a odpočinek.

Stodůlky jsou navíc lokalitou, která je díky metru perfektně dopravně dostupná. Doslova za pár minut je možné dojet na Anděl, do centra i k obchodně-zábavní zóně na Zličíně. V bezprostředním okolí funguje několik supermarketů, lékáren, bezpočet restaurací, kaváren, bank, pobočky pošty nebo třeba polikliniky. Na kole či pěšky je možné se během chvilky dostat do Centrálního parku i do Prokopského údolí. Pro cesty autem je výhodou snadný nájezd na Pražský okruh.

Harmonogram

Harmonogram celého projektu z hlediska prodeje a výstavby má aktuálně tyto parametry:

  • ^ Zahájení předprodeje: březen 2022
  • ^ Zahájení výstavby celého projektu: březen 2022
  • ^ Dokončení hrubé stavby: zima 2023 / jaro 2024
  • ^ Dokončení výstavby: podzim 2024
  • ^ Kolaudace a nastěhování: jaro 2025

Aktuální stav

stavební
povolení
zahájení
výstavby
zahájení
předprodeje
hrubá
stavba
vnitřní
omítky
kolaudace
projektu
nastěhování
klientů
T

Trigema

Projekt rezidenčního bydlení ve Stodůlkách realizujeme prostřednictvím vlastních dceřiných společností. Na trhu působíme již od roku 1994. Do současné doby jsme dokončili přes 30 rezidenčních projektů (nebo dílčích etap), což je dohromady přes 35 bytových domů a téměř 1 900 bytových jednotek a přes 5 500 m2 komerčních ploch.

Mezi naše nejvýznamnější realizované akce patří například rezidenční projekt SMART byty Nové Butovice s 279 byty, dostavba centrálního náměstí v Roztokách u Prahy, kde vzniklo celkem 117 nových bytových jednotek, 2 500 m2 nebytových prostor a kongresové centrum. Mezi významnými připravovanými stavbami jsou například projekt Fragment v Karlíně nebo brownfield smíchovského Lihovaru.

Máme za sebou úspěšné bytové projekty téměř po celé Praze a od roku 2018 také dva dokončené projekty v Plzni.

"Od doby svého založení
v roce 1994 jsme postavili
desítky bytových domů
s tisíci nových domovů.“