Snížená sazba DPH 12 % už dnes. Není žádoucí otálet, sníženou sazbu jsme již zohlednili v cenách bytů.

Ivana Martíncová - 800 340 350 - prodej@trigema.cz

Ozvěte se nám

Pro více informací o projektu nebo pro sjednání osobní schůzky nás prosím kontaktujte prostřednictvím níže uvedeného kontaktního formuláře nebo na 800 340 350

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.

 

Odesláním formuláře přijímám podmínky zpracování osobních údajů společností Trigema - jejich zpracování proběhne za účelem zaslání odpovědi na zadaný podnět a případné vytvoření obchodní nabídky.


 
Your data is protected.

Způsoby financování

Vlastní zdroje

Víme, že koupě bytu je složitý a náročný proces. Naši obchodníci se vám ho proto snaží co nejvíce zjednodušit, například prostřednictvím variabilních splátkových kalendářů, který vám připraví na míru.

S ohledem na aktuální situaci kolem boje s vysokou inflací přinášíme zbrusu novou variantu oblíbeného splátkového kalendáře 10/90, který klientům umožní zaplatit 90 % kupní ceny až při kolaudaci bytu. Volné prostředky tak můžete v průběhu výstavby využít k dalšímu zhodnocení a většinu částky platíte až když je vaše bydlení hotové.

Dalšími možnostmi jsou osvědčené varianty zvýhodněných kalendářů: 90/10, kdy jsou prostředky (konkrétně 90 % kupní ceny) uhrazené neprodleně po podpisu smlouvy zúročené a o tuto částku zvýhodňujeme cenu vašeho bytu. Nebo kalendář STANDARD PROFIT, který umožňuje uhradit finanční prostředky nad rámec běžného splátkového kalendáře, a díky tomu snížit konečnou kupní cenu bytu až o několik set tisíc korun.

Nevyhovuje vám žádná z nabízených možností? Nebo potřebujete vysvětlení k výhodám jednotlivých variant? Naši prodejci vám rádi připraví individuální splátkový kalendář přesně na míru. Kontaktujte nás.

Zavolejte nám

Splátkové kalendáře

10/90

10 % kupní ceny uhradíte při podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní (SBBK) a zbytek (90 % prostředků) až při kolaudaci. Volné finance tak můžete během výstavby projektu investovat do jiných možností a většinu ceny zaplatit až za hotový produkt.

 • > rezervační poplatek ve výši 100.000,- Kč včetně příslušné sazby DPH za každou jednotku je splatná do 5 pracovních dnů od podpisu Rezervační smlouvy
 • > 10 % z celkové kupní ceny vč. DPH splatný do 14 dnů od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní (do této částky je započítán rezervační poplatek)
 • > 90 % z celkové kupní ceny vč. DPH splatný do 14 dnů od podání žádosti o kolaudaci)
Poznámky:

Splátkový kalendář 10/90 slouží výhradně a pouze k financování předmětu prodeje z vlastních finančních zdrojů klientů, tzn. předmět prodeje nelze a nebude možné použít jako zástavu třetím stranám. Varianta splátkového kalendáře musí být Budoucím kupujícím určena před podpisem Smlouvy o smlouvě budoucí kupní (SSBK). Veškeré uvedené informace jsou nastaveny s ohledem na obchodní model Budoucího prodávajícího a nelze je měnit.

90/10

90 % kupní ceny uhraďte do 14 dnů od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní (SBBK), získáte tím cenové zvýhodnění z této uhrazené částky. Aktuální cenové zvýhodnění zjistíte v ceníku nebo v detailu konkrétního bytu. Toto zvýhodnění je vyšší, čím dříve jsou tyto prostředky uhrazeny. Nepropásněte nejvýhodnější okamžik ke koupi.

 • > rezervační poplatek ve výši 100.000,- Kč včetně příslušné sazby DPH za každou jednotku je splatná do 5 pracovních dnů od podpisu Rezervační smlouvy
 • > 90 % z celkové kupní ceny vč. DPH splatný do 14 dnů od podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní (do této částky je započítán rezervační poplatek)
 • > 10 % z celkové kupní ceny vč. DPH splatný do 14 dnů od podání žádosti o kolaudaci)
Poznámky:

Splátkový kalendář 90/10 slouží výhradně a pouze k financování předmětu prodeje z vlastních finančních zdrojů klientů, tzn. předmět prodeje nelze a nebude možné použít jako zástavu třetím stranám. Varianta splátkového kalendáře musí být Budoucím kupujícím určena před podpisem Smlouvy o smlouvě budoucí kupní (SSBK). Veškeré uvedené informace jsou nastaveny s ohledem na obchodní model Budoucího prodávajícího a nelze je měnit.

STANDARD PROFIT

Splátkový kalendář umožňuje klientům uhradit při Smlouvě o budoucí smlouvě kupní (SBBK) finanční prostředky nad rámec běžného splátkového kalendáře STANDARD a získat tím slevu z kupní ceny až do výše několika statisíců (maximální výše slevy závisí na výběru konkrétního bytu, výši dopředu uhrazené částky a termínu podpisu SBBK).

O celkové výši zvýhodnění kupní ceny a možnostech splátkových termínů se informujte u našich prodejců. Veškeré uvedené informace jsou nastaveny s ohledem na obchodní model Budoucího prodávajícího a nelze je měnit.

Chci spočítat slevu
 • > první záloha (rezervační poplatek) ve výši 100.000,- Kč včetně příslušné sazby DPH za každou jednotku je splatná do 5 pracovních dnů od podpisu Rezervační smlouvy
 • > druhá záloha ve výši X % z celkové kupní ceny vč. DPH minimálně však 15 % sjednané základní kupní ceny snížené o rezervační poplatek + příslušná DPH je splatná do 14 dnů od podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě kupní (SSBK)
 • > třetí záloha ve výši X % z celkové kupní ceny vč. DPH minimálně však 40% sjednané základní kupní ceny + příslušná DPH je splatná do 14 dnů po dokončení hrubé stavby
 • > čtvrtá záloha ve výši X % z celkové kupní ceny vč. DPH minimálně však 20% sjednané základní kupní ceny + příslušná DPH je splatná do 14 dnů po dokončení vnitřních omítek bytové jednotky
 • > pátá záloha ve výši X % z celkové kupní ceny vč. DPH minimálně však 20 % sjednané základní kupní ceny + příslušná DPH je splatná do 14 dnů po podání žádosti o vydání kolaudačního souhlasu na budovu
 • > doplatek - zbývající část kupní ceny + příslušná DPH je splatná do 14 dnů po vydání kolaudačního souhlasu na budovu
Poznámky:

Splátkový kalendář STANDARD PROFIT slouží výhradně a pouze k financování předmětu prodeje z vlastních finančních zdrojů klientů, tzn. předmět prodeje nelze a nebude možné použít jako zástavu třetím stranám.

X - finanční prostředky nad rámec běžného splátkového kalendáře STANDARD

Klient navíc může využít dalších termínů, mimo výše uvedené, pro složení mimořádných splátek.

HYPO

 • > první záloha (rezervační poplatek) ve výši 100.000,- Kč včetně příslušné sazby DPH za každou jednotku je splatná do 5 pracovních dnů od podpisu Rezervační smlouvy
 • > druhá záloha - vklad vlastních finančních prostředků ve výši 20 % sjednané základní kupní ceny snížené o rezervační poplatek + příslušná DPH je splatná do 14 dnů od podpisu Smlouvy o budoucí smlouvě kupní (SSBK)
 • > třetí záloha - vklad všech případných dalších vlastních finančních prostředků, bude splatná v termínu uvedeném ve Smlouvě o smlouvě budoucí kupní (SSBK)
 • > doplatek - zbývající část kupní ceny 80 % z hypotečního úvěru + příslušná DPH je splatná postupně dle dílčích čerpání na základě uzlových bodů projektu, a to:

 • a) do 14 dnů po podání žádosti o vydání kolaudačního souhlasu na budovu (95 % z hypotečního úvěru)

 • b) do 14 dnů od vydání kolaudačního souhlasu na budovu (5 % z hypotečního úvěru)
Poznámky:

Splátkový kalendář HYPO slouží výhradně k financování předmětu prodeje kombinací vlastních finančních zdrojů a hypotečního úvěru.

Budoucí prodávající doporučuje pro zajištění standardizace podmínek čerpání nastavených v SSBK, realizovat Hypoteční úvěr Budoucího kupujícího u některé ze čtyř spolupracujících bank (ČSOB a.s., Hypoteční banka, a.s., ČS a.s. a Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s ), a to na vybraných pobočkách. Budoucí prodávající rovněž doporučuje, a to zejména z důvodu rychlé komunikace s hypoteční bankou, sjednat si hypotéku s vybranou pobočkou přímo bez účasti externího finančního poradce. Budoucí prodávající také nabízí možnost využít externího finanční- ho poradce od společnosti Express finance. Pokud bude Budoucí kupující vyžadovat jinou pobočku, nebo jinou financující banku, bude tato změna podléhat schválení Budoucího prodávajícího, který má právo změnu schválit nebo event. zamítnout.

Poplatek za využití úvěru mimo spolupracující banku: v případě, že klient bude chtít zajistit úvěr sám či prostřednictvím vlastního hypotečního poradce, bude mu účtován administrativní poplatek ve výši 50.000,- Kč za administrativní úkony s tím spojené, jako jsou jednání s úvěrující bankou, kontrola úvěrové smlouvy, kontrola a uzavření zástavní smlouvy, kontrola návrhu na vklad zástavního práva do katastru nemovitostí, ověřování podpisů na zástavních smlouvách, atd.

Varianta splátkového kalendáře musí být Budoucím kupujícím určena již před podpisem Rezervační smlouvy.

Veškeré uvedené informace jsou nastaveny s ohledem na obchodní model Budoucího prodávajícího a nelze je měnit. V případě, že se Budoucí kupující dostane do platební neschopnosti, doporučujeme neprodleně kontaktovat prodejní oddělení k řešení situace.

DOTOVANÁ
HYPOTÉKA 2,99 %

Prostřednictvím naší služby Dotovaná Hypotéka 2,99 % dáváme našim klientům záruku, že po dobu následujících 2 let budou hradit o třetinu nižší náklady na splácení, než jsou běžné u aktuálně dostupných hypoték.

Odhadujeme, že k blížícímu se skončení fixačního období hypotečního úvěru významně poklesnou úrokové sazby obvyklé na trhu a následně bude možné dosáhnout na obdobné měsíční splátky jako u Dotované hypotéky. Smyslem této finanční služby je snížení obavy z vysoké měsíční splátky a ulehčení rodinnému rozpočtu po dobu prvních dvou let.

Zajímá vás, jak vysoké splátky budete měsíčně hradit a kolik ušetříte s naší službou oproti běžně dostupným hypotékám? Detailní informace naleznete v hypoteční kalkulačce v detailu bytu, nebo vám je ochotně sdělíme v našem prodejním centru. Naši finanční poradci se vám budou plně věnovat a zajistí optimální řešení financování vaši nové nemovitosti.

ceník bytů
Poznámky:

Společnost Trigema kompenzuje úrokovou sazbu převyšující 2,99 % p.a. v úvěrové smlouvě uzavřené mezi klientem a spolupracující bankou, a to maximálně do výše 6 % p.a. po dobu 2 let při splnění podmínek uvedených ve Smlouvě o smlouvě budoucí kupní. Dle podmínek Smlouvy o smlouvě budoucí kupní si Budoucí prodávající vyhrazuje právo schválení spolupracující banky pro produkt Dotované hypotéky.
Spolupracující banky

Hypoteční banka

Specialista na poskytování hypotečních úvěrů fyzickým osobám. Hypoteční banka vznikla v Československu začátkem roku 1991, tehdy ještě pod názvem AGROBANKA a svou první pobočku otevřela rok po sametové revoluci v Hradci Králové. V následujících letech se její název několikrát měnill, až se ustálil na jméně Českomoravská hypoteční banka, a.s. V současnosti má v České republice 30 poboček a řadu poradenských míst a externích prodejců.

ČSOB

Bydlení snadno, rychle a na jednom místě, navíc s nejlepšími poradci. Hypoteční banka, expert na trhu s bydlením, nabízí klientům nejširší portfolio služeb pro financování bydlení a jednu z nejlépe úročených hypoték pro úsporné bydlení v Česku. Díky Hypoteční zóně mají navíc všechny produkty zákazníci po ruce online pod jednou střechou.

Česká spořitelna

Nejznámější česká banka s bezkonkurenčně nejrozsáhlejší sítí poboček a bankomatů, nejvýkonnější součást rakouské Erste Group Bank. Celkem skupina Erste obsluhuje více než 16 mil. klientů (z toho v ČR přes 5 milionů).

Modrá pyramida

Modrá pyramida je moderní dynamická společnost zaměřující se na poskytování finančního poradenství, které staví na dlouhodobém vztahu mezi klientem a finančním poradcem. Vedle tradičního stavebního spoření a úvěrů na bydlení nabízí v současné době i řadu pojišťovacích produktů a přináší výhodné řešení pro klienty v podobě nových konceptů – Moudrého spoření.

EXPRESS FINANCE

Budou se zde o vás starat profesionálové s dlouholetými zkušenostmi se zpracováním hypoték. Hypotéku vyřeší v nejkratším možném termínu za nejvýhodnějších podmínek, které bankovní trh nabízí. Všechny služby spojené se schválením hypotéky jsou poskytovány zcela zdarma.